Маріуполь
Місцеві вибори 2015

Округ №51
вул.Будівельна, вул.Вороніхіна, вул.Довженка, вул.Лівобережна, вул.Панфілова: 119–119А, 121, 123, 125–125А, 127–127А, 129, 131, 133–133А, 135–135А, 137, 139, 141–141А, 143, 145–145А; вул.Планова, вул.Руднєва, вул.Станіславського: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 90–92, 94/70; вул.Таганрозька: 183–243, 245 приватний; вул.Тернова: 1–63/100; вул.Титова: 84–135; вул.130 Таганрозької дивізії: 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100 приватний, 104 приватний–104/16, 106 приватний, 108 приватний, 114–116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134–136, 138/26, 140, 142, 144–144А, 146, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 170–205; пров.Будівельний, пров.Вороніхіна, пров.Довженка, пров.Звенигородський: 1–15/87, 17/102; пров.Касаткіна: 57–112; пров.Лівобережний, пров.Орджонікідзе: 27А; пров.Плановий, пров.Руднєва, пров.Саксаганського, пров.Ярослава Галана, проїзд Будівельний, проїзд Довженка, проїзд Лівобережний, проїзд Плановий, проїзд Таганрозький, проїзд Терновий вул.Більшовицька, вул.Гончарова: 1–2, 4; вул.Декабристів, вул.Зої Космодем’янської: 107А–107/29, 109–109А, 111–155; вул.Каховського, вул.Кольорова, вул.Крилова, вул.Лазо: 66, 68, 80, 88, 90–137; вул.Лермонтова, вул.Народна, вул.Орджонікідзе: 91–91А, 93, 95, 97, 99–99А, 101, 103–103А, 105–105А, 107–107А, 109, 111, 113, 115, 117–117А, 119–170; вул.Панфілова: 108–108А, 110–110А, 112–112В, 114–114А, 116, 118–118А, 120–120/4, 122–122В, 124, 126, 128–128А, 130–130А, 132–132А, 134–134Б, 136–136А, 138, 140, 142–142А, 144, 146–148; вул.Салтикова-Щедріна: 2, 4–4А, 6–6А, 8–8А, 10А, 12–12А, 14–14А, 16–16А, 18–18А, 20–20/56, 24–24А, 26, 30/1, 32В, 38, 40–40/2, 44–44А, 46–46А; вул.Станіславського: 32–72, 74, 76–76А, 78, 82, 84, 86–86А; вул.Таганрозька: 141–177/156; вул.Трудова, вул.Хвиляста: 85, 87, 100–109; вул.Чкалова: 23–86/143; пров.Балочний, пров.Більшовицький, пров.Кольоровий, пров.Крилова, пров.Лазо, пров.Ломоносова, пров.Народний, пров.Панфілова, пров.Поповича, пров.Рєпіна, пров.Салтикова-Щедріна, пров.Станіславського, пров.Чкалова, проїзд Орджонікідзе, проїзд Салтикова-Щедріна вул.Баумана, вул.Бєлінського, вул.Володимирська: 65–81, 83, 85, 87, 93–140; вул.Енергетична, вул.Жердєва, вул.Індустріальна, вул.Лазо: 1/23–38, 40–65, 67, 69–79, 81–85, 89; вул.Літературна, вул.Мусоргського, вул.Панаса Мирного, вул.Підсніжна, вул.Пржевальського, вул.Радіаторна, вул.Римського-Корсакова, вул.Слюсарна: 1, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16–17, 18–19, 20, 22, 23/30–54А; вул.Станіславського: 1–31; вул.Сурикова, вул.Таганрозька: 85–139; вул.Тракторна, вул.Фурманова, вул.Хвиляста: 1/4–83, 86, 88–98/1; пров.Баумана, пров.Бєлінського, пров.Енергетичний, пров.Літературний, пров.Менделєєва, пров.Підсніжний, пров.Радіаторний, пров.Сурикова, пров.Хвилястий, проїзд Менделєєва, просп.1 Травня: 63, 65, 67, 69–99;
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Романюк Олександр Володимирович,1970 р.н., освіта: Вища, Тельманівська районна державна адміністрація, Голова Смоликов Павло Анатолійович,1964 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України
Політична Партія "Опозиційний блок" Махсма Степан Григорійович ,1978 р.н., освіта: Вища, Сартанська селищна рада, Голова Сартанської селищної ради Фомичова Ірина Василівна ,1969 р.н., освіта: Вища, КП "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 51 Маріупольської міської ради", Директор
Політична партія "Наш край" Хотлубей Юрій Юрійович,1944 р.н., освіта: Вища, Міський голова Маріупольської міської ради Олійник Валентина Євгеніївна,1965 р.н., освіта: Вища, Директор Орджоникідзевського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Ярошенко Олександр Олександрович,1965 р.н., освіта: Вища, Маріупольський міський кожвендиспансер, Головний лікар Киричук Віктор Олегович,1988 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Соколов Роман Вікторович,1980 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Завгородній Олександр Олександрович,1985 р.н., освіта: Середня спеціальна, тимчасово не працює
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бородін Максим Володимирович,1978 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Пономарьова Анастасія Олегівна,1985 р.н., освіта: Вища, Школа 69, вчитель
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі