Маріуполь
Місцеві вибори 2015

Округ №39
вул.Генерала Куркчи: 1–22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34–36, вул.Городня: 1А–9А, вул.Західна, вул.Звивиста, вул.Кальміуська, вул.Колгоспна: 1Б–9, вул.Комарова, вул.Лафазана, вул.Набережна, вул.Річкова, вул.Степова: 1–22А, 26–26В, вул.Челюскінців, вул.Червоноармійська, пров.Громова, пров.Клубний, пров.Парковий, пров.Річковий, пров.Чкалова, проїзд Червоноармійський вул.Гагаріна, вул.Генерала Куркчи: 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 38–49, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, вул.Городня: 11–21Б, 23–28Б, 53–53Д, вул.Добровольського, вул.Жовтнева, вул.Колгоспна: 11–35, вул.Лермонтова, вул.Партизанська, вул.Степова: 25А, 27А–42Б, 57Б, вул.Шевченка: 2–14В, 19–21, 25Б, вул.1 Травня, пров.Городній, пров.Колгоспний, пров.Партизанський, тупик Городній вул.Апатова, вул.Воїнів-визволителів, вул.Волкова, вул.Генерала Куркчи: 51, 53, 55–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–114, вул.Городня: 22–22А, 30А–51, вул.Зелена, вул.Калініна, вул.Колгоспна: 36А–47, вул.Костоправа, вул.Крайня, вул.Папаніна, вул.Паші Ангеліної, вул.Північна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Степова: 48–56Б, 58–66Г, вул.Хартахая, вул.Шевченка: 16–17В, 23–23В, 29, вул.Шмідта, пров.ІІІ Інтернаціоналу, тупик Північний
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Романюк Олександр Володимирович,1970 р.н., освіта: Вища, Тельманівська районна державна адміністрація, Голова Хараджа Сава Петрович,1955 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ "СТЕЛ"
Політична Партія "Опозиційний блок" Махсма Степан Григорійович ,1978 р.н., освіта: Вища, Сартанська селищна рада, Голова Сартанської селищної ради Папакиця Кирило Валерійович ,1992 р.н., освіта: Вища, Публічне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат "ім. Ілліча", Ведучий спеціаліст управління з соціальних питань
Політична партія "Наш край" Хотлубей Юрій Юрійович,1944 р.н., освіта: Вища, Міський голова Маріупольської міської ради Фтиць Іван Федорович,1987 р.н., освіта: Вища, Заступник директора з поточного ремонту Комунального комерційного підприємства "Керуюча компанія "Західна"
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер Чепелева Світлана Володимирівна,1996 р.н., освіта: Вища, Приазовський Державний Технічний Університет, студентка
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Ярошенко Олександр Олександрович,1965 р.н., освіта: Вища, Маріупольський міський кожвендиспансер, Головний лікар Скудар Ірина Анатоліївна,1963 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Соколов Роман Вікторович,1980 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Ширас Анатолій Вікторович,1969 р.н., освіта: Вища, ТОВ "Будмаш-Харків", Директор
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" Берднікова Людмила Миколаївна,1942 р.н., освіта: Вища, пенсіонер
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бородін Максим Володимирович,1978 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бородін Максим Володимирович,1978 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бородін Максим Володимирович,1978 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі