Маріуполь
Місцеві вибори 2015

Округ №33
вул.Баха, вул.Дніпровська, вул.Менжинського: 13–46А, 58/2, вул.Тургенєва, просп.Ілліча: 135–144, просп.Металургів: 208, 210, 231, 233, 235, вул.Гонди: 1–1В, 2.–34, 35–35А, 37, 38А–39, 40.–41, 43–45А, 47–48, 49–75, 77–91, вул.Забайкальська, вул.Зелена, вул.Купоросна, вул.Макара Мазая: 3, 10–28А, 30–32А, 34–58А, вул.Новостепова, вул.Проектна, вул.Фруктова, пров.Зелений: 1, 2, 3–4, 5, 5А–13, пров.Купоросний, пров.Проектний, пров.Степовий, пров.Фруктовий, пров.Шлаковий, проїзд Зелений, проїзд Степовий, тупик Степовий, тупик Шлаковий вул.Далекосхідна, вул.Контрольна, вул.Ливарна, вул.Макара Мазая: 3А, вул.Монтажна, вул.Нове життя, вул.Рельєфна, вул.Цегляний масив вул.Боткіна, вул.Вузівська, вул.Лобачевского, вул.Макара Мазая: 29, 33, 60–70, вул.Нестерова, вул.Сормовська, пров.Студентський
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Романюк Олександр Володимирович,1970 р.н., освіта: Вища, Тельманівська районна державна адміністрація, Голова Земляний Микола Дмитрович,1960 р.н., освіта: Вища, Перший заступник голови Тельманівської районної державної адміністрації
Політична Партія "Опозиційний блок" Махсма Степан Григорійович ,1978 р.н., освіта: Вища, Сартанська селищна рада, Голова Сартанської селищної ради Ковальчук Володимир Олегович,1964 р.н., освіта: Вища, Публічне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат "ім. Ілліча", Головний енергетик
Політична партія "Наш край" Хотлубей Юрій Юрійович,1944 р.н., освіта: Вища, Міський голова Маріупольської міської ради Бурлаков Сергій Анатолійович,1972 р.н., освіта: Вища, Начальник Цеху ТП № 5 ДФ ПАО "Укртелеком"
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Ярошенко Олександр Олександрович,1965 р.н., освіта: Вища, Маріупольський міський кожвендиспансер, Головний лікар Бартиньов Станіслав Вікторович,1982 р.н., освіта: Вища, Військово - службовець
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Соколов Роман Вікторович,1980 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Бережной Денис Олександрович,1979 р.н., освіта: Середня, ТОВ "ЄСУ", Комірник
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" Лобас Артем Миколайович,1985 р.н., освіта: Відсутня, ПАТ ММК ім..Ілліча, Машиніст крана
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бородін Максим Володимирович,1978 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Демідко Ольга Олександрівна,1991 р.н., освіта: Вища, МДУ, Аспірант
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі