Маріуполь
Місцеві вибори 2015

Округ №29
м.Маріуполь – вул.Гребельна, вул.Зелена: 1–3, 4–4/1, 5, 6, 7, 8–9, 9А–10, 12, 14, 16, 18, 19–36В, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Теплична, вул.Челябінська, пров.Зелений: 1, 2, 4, 5, пров.Тепличний, тупик Каменський вул.Жовтнева: 45–48, вул.Каменська: 1–61, вул.Комінтерну, вул.Містечко охорони: 1–6, вул.Молодіжна, вул.Орловська, вул.Південна, вул.Правди, вул.Революції, вул.Соціалістична, вул.Травнева, вул.Червонознаменна, пров.Каменський, пров.Комінтерну, пров.Орловський, пров.Парковий, пров.Південний, пров.Правди вул.Баженова, вул.Волноваська, вул.Жовтнева: 1–39, 48.–77, вул.Нафтобаза, вул.Північна, вул.Плеханова, вул.Радищева, вул.Тополина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 23/69, 24, 26, 28, 42, вул.Чкалова, пров.Північний, проїзд Баженова, просп.Карпова вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Димитрова, вул.Заворуєва: 21, 23–47А, 49.–79/4, вул.Карпінського: 5–37, 37Б/1–45А, вул.Льотна, вул.Паризької комуни, вул.Повстання, вул.Сєченова: 5–38А, вул.26 Бакинських комісарів, пров.Димитрова, просп.Металургів: 206, 206А, м.Маріуполь – вул.24 квартал, вул.25 квартал, вул.26 квартал
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Романюк Олександр Володимирович,1970 р.н., освіта: Вища, Тельманівська районна державна адміністрація, Голова Прохоренко Геннадій Вікторович,1967 р.н., освіта: Вища, Юрисконсульт комунального закладу Маріупольської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Маріуполь"
Політична Партія "Опозиційний блок" Махсма Степан Григорійович ,1978 р.н., освіта: Вища, Сартанська селищна рада, Голова Сартанської селищної ради Книш Тетяна Миколаївна,1968 р.н., освіта: Вища, Яхт-клуб "Іллічівець", Керівник яхт-клубу
Політична партія "Наш край" Хотлубей Юрій Юрійович,1944 р.н., освіта: Вища, Міський голова Маріупольської міської ради Кош Світлана Миколаївна,1960 р.н., освіта: Вища, Директор Палацу культури сел. Каменськ
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Ярошенко Олександр Олександрович,1965 р.н., освіта: Вища, Маріупольський міський кожвендиспансер, Головний лікар Тарасов Дмитро Олександрович,1982 р.н., освіта: Вища, Фізична особа підприємець
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Соколов Роман Вікторович,1980 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Пашкуров Вадим Володимирович,1974 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець Шмарова Жанна Миколаївна,1970 р.н., освіта: Вища, Іллічівська районна м.Маріуполя організація профспілки працівників освіти і науки України, Голова.
Політична партія "Сила людей" Бородін Максим Володимирович,1978 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бородін Максим Володимирович,1978 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бородін Максим Володимирович,1978 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі