Маріуполь
Місцеві вибори 2015

Округ №16
м.Маріуполь – вул.Зелінського: 19А, 21, 21А, 23, 27, 30, 33, просп.Будівельників: 70, 72, 72А, 74, 76, 78, 80, м.Маріуполь – вул.Бахчиванджи: 21, 23, 25, 27, 27А, 41, вул.Зелінського: 13, 15, 17А, 17Б, 19, просп.Будівельників: 62, 64, 66, м.Маріуполь – вул.Бахчиванджи: 3, 9/37, 11., 17, 19, 33, 43, 47, 55, вул.Гризодубової, вул.Громової: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 59/2, 60, 61, 61А, 62, вул.Зелінського: 51, 53., 53/21, 55., 57., 61., 63., 65., 65А, 67., 69., 71., 73., 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, вул.Талалихіна: 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, пров.Зелінського: 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48,
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Романюк Олександр Володимирович,1970 р.н., освіта: Вища, Тельманівська районна державна адміністрація, Голова Ушаков Володимир Петрович,1951 р.н., освіта: Вища, Генеральний директор ТОВ "СТЕП"
Політична Партія "Опозиційний блок" Махсма Степан Григорійович ,1978 р.н., освіта: Вища, Сартанська селищна рада, Голова Сартанської селищної ради Хруль Денис Валерійович ,1976 р.н., освіта: Вища, Публічне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат "ім. Ілліча", Начальник цеху холодної прокатки
Політична партія "Наш край" Хотлубей Юрій Юрійович,1944 р.н., освіта: Вища, Міський голова Маріупольської міської ради Савчук Олександр Анатолійович,1969 р.н., освіта: Вища, Перший заступник Начальника управління Маріупольського міського Водоканалу
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер Ганул Яків Юрійович,1994 р.н., освіта: Середня спеціальна, Полк НГУ 3057, військовослужбовець
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Ярошенко Олександр Олександрович,1965 р.н., освіта: Вища, Маріупольський міський кожвендиспансер, Головний лікар Козинець Олександр Петрович,1976 р.н., освіта: Вища, пенсіонер
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Соколов Роман Вікторович,1980 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Гриценко Олена Олегівна,1988 р.н., освіта: Вища, ПАТ "Приватбанк", Керівник відділення
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець Азаров Роман Владиславович,1977 р.н., освіта: Вища, ТОВ "Маріуполь -ліфт", директор
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бородін Максим Володимирович,1978 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Глушков Олександр В’ячеславович,1978 р.н., освіта: Вища, Фізична особа-підприємець
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі