Маріуполь
Місцеві вибори 2015

Округ №9
м.Маріуполь – бульв.Шевченка: 91–93, вул.Котляревського: 2, 4, 6, 8–8А, просп.Металургів: 102, м.Маріуполь – вул.Артема: 130, 134, вул.Готфейська: 4–4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–27, вул.Грецька: 74, 76, 78, 80, 82, 84–104Б, 106, 108, 110, 112, 114, 116–118, 120/18, 124, 126, 128, 130–138, вул.Євпаторійська: 3–28, 30–30А, вул.Карасівська: 20, 23–34, вул.Кафайська: 3–34, вул.Шевченка: 20/138, 22–26, 28, 30, 34, 36, 38, просп.Металургів: 109, 111, 117, 119, 121, 123, м.Маріуполь – бульв.Шевченка: 71, 73, 77–87А, вул.Артема: 130А, просп.Металургів: 113,
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Романюк Олександр Володимирович,1970 р.н., освіта: Вища, Тельманівська районна державна адміністрація, Голова Вікторівна Наталя Лащевська,1965 р.н., освіта: Вища, Заступник директора Дитячого будинку "Центр опіки "
Політична Партія "Опозиційний блок" Махсма Степан Григорійович ,1978 р.н., освіта: Вища, Сартанська селищна рада, Голова Сартанської селищної ради Бабек Геннадій Володимирович ,2015 р.н., освіта: Вища, Публічне акціонерне товариство "МК "АЗОВСТАЛЬ", Головний електрик- заступник головного енергетика
Політична партія "Наш край" Хотлубей Юрій Юрійович,1944 р.н., освіта: Вища, Міський голова Маріупольської міської ради Ащаулова Олександра Михайлівна,1961 р.н., освіта: Вища, Директор ЖКП "Жилкомплекс"
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Ярошенко Олександр Олександрович,1965 р.н., освіта: Вища, Маріупольський міський кожвендиспансер, Головний лікар Ганжа Наталія Сергіївна,1986 р.н., освіта: Вища, Маріупольський міський дерматовенерологічний диспансер, Заступник головного лікаря
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Соколов Роман Вікторович,1980 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Єфанова Олена Петрівна,1964 р.н., освіта: Середня спеціальна, Приватний підприємець
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бородін Максим Володимирович,1978 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Міщенко Лариса Андріївна,1971 р.н., освіта: Середня спеціальна, ТОВ "Маріком ІЛД", Торговий представник
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі