Маріуполь
Місцеві вибори 2015

Округ №6
вул.Виноградна (СТ Вертикаль), вул.Відрадна, вул.Відрадна (СТ Південний), вул.Горіхова (СТ Вертикаль), вул.Джерельна, вул.Західна (СТ Вертикаль), вул.Злітна, вул.Квіткова (СТ Вертикаль), вул.Крайня, вул.Латишева: 12–22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 47/2–4491; вул.Лоцманська, вул.Парусна, вул.Повітрофлотська, вул.Східна (СТ Вертикаль), вул.Центральна (СТ Південний), пров.Лоцманський, пров.Парусний, пров.Повітрофлотський, проїзд Парусний, проїзд 1 Ангарський (СТ Вікторія), тупик Парусний. вул.Велика азовська, вул.Гагаріна: 142, 144, 146–146/2, 148, 150, 152–154, 160, 167–244/39; вул.Гірська, вул.Калініна: 41, 43–43/2, 45, 47–164/31; вул.Кришталева, вул.Лазурна, вул.Макіївська, вул.Малоазовська, вул.Маріупольська, вул.Маркелова: 50, 52–52Б, 54–54Б, 56–143/9; вул.Меламеда: 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131–215; вул.Очаківська, вул.Очакова, вул.Рожева, вул.Усурійська, вул.Червоної Азовської флотилії, вул.Ялтинська: 81, 83–83А, 85–85А, 87–180/37; пров.Зелений, пров.Каспійський, пров.Очаківський, пров.Піщаний, пров.Червоний, проїзд Каспійський, проїзд Очаківський, тупик Малоазовський. вул.Амурська: 6/21, 8, 10–12, 14–60/14; вул.Аральська, вул.Бакинська, вул.Батумська, вул.Гагаріна: 150А; вул.Іртиська, вул.Партизанська, вул.Попова, вул.Ушакова, вул.Ялтинська: 1–80, 82, 84, 86; пров.Амурський, пров.Аральський, пров.Бакинський, пров.Батумський, пров.Високий, пров.Дальній, пров.Єнісейський, пров.Іртиський, пров.Канівський, пров.Партизанський, пров.Ушакова, пров.Ялтинський, проїзд Аральський, проїзд Бакинський, проїзд Лікарняний, тупик Аральський, тупик Бакинський, тупик Батумський. вул.Благоєва: 23–49; вул.Ватутіна, вул.Гагаріна: 90, 92, 94–141А, 143, 145–145А, 147, 149, 155–159, 161–163; вул.Жуковського, вул.Історична, вул.Калініна: 1–40, 42–42А, 44–44Б, 46–46/39; вул.Кринична, вул.Ласкова, вул.Лисенка, вул.Маркелова: 1–49, 51–51А, 53–53А, 55–55А; вул.Меламеда: 1–108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; вул.Мелітопольська, вул.Міжнародна: 52–52А, 54–79; вул.Надії, вул.Севастопольська, вул.Сусаніна, пров.Ласкова, пров.Лисенка, пров.Макарова. Комунальна установа "Маріупольська міська лікарня №9 - медико-санітарна частина працівників департаменту морського флоту"
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Романюк Олександр Володимирович,1970 р.н., освіта: Вища, Тельманівська районна державна адміністрація, Голова Сопіна Вікторія Валентинівна,1976 р.н., освіта: Вища, Провідний інженер ТОВ "ТФД"
Політична Партія "Опозиційний блок" Махсма Степан Григорійович ,1978 р.н., освіта: Вища, Сартанська селищна рада, Голова Сартанської селищної ради Комар Олександр Михайлович,1971 р.н., освіта: Вища, Публічне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат "ім. Ілліча", Начальник відділу правового забезпечення майнових та земельних відносин юридичного управління
Політична партія "Наш край" Хотлубей Юрій Юрійович,1944 р.н., освіта: Вища, Міський голова Маріупольської міської ради Коренкова Людмила Василівна,1965 р.н., освіта: Вища, Головний інженер ТОВ "Маріупольський млинкомбинат"
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Ярошенко Олександр Олександрович,1965 р.н., освіта: Вища, Маріупольський міський кожвендиспансер, Головний лікар Столяр Дмитро Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Соколов Роман Вікторович,1980 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Кириченко Лідія Володимирівна,1964 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець Бондаренко Олексій Віталійович,0197 р.н., освіта: Вища, Маріупольська філія Адміністрації морських портів України, Помічник капітану
Політична партія "Сила людей" Бородін Максим Володимирович,1978 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Кудлай Олег Олегович,1981 р.н., освіта: Вища, ПАО МК "Азовсталь", Машиніст дстрибутора
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі