Маріуполь
Місцеві вибори 2015

Округ №4
вул.Багратіона, вул.Богдана: 78, 80, 82, 84–159; вул.Грачова, вул.Дарвіна, вул.Демократична, вул.Миру, вул.Піонера Балабухи: 62–64, 66–137; вул.Простора, вул.Пулківська, вул.Сенявіна, вул.Сумська, вул.Федорова: 47, 49–122; вул.Червонофлотська, Зінцевий спуск: 13, 15, 17, 21, 25, 27–59 вул.Ангарська, вул.Бахчиванджи (СТ Маяк), вул.Волховська, вул.Грушева, вул.Західна: 40, 42, 44, 46–87/41; вул.ім. Д.О.Лухманова, вул.ім. Є.С.Бивалова, вул.ім. С.А.Колбасьєва, вул.Краматорська, вул.Лазарева, вул.Луганська, вул.Новоросійська: 1/21, 3/1, 5–7, 9, 11–13, 15, 17, 19–21, 23, 25, 27–103; вул.Сливова, пров.Ангарський, пров.Багратіона, пров.Демократичний, пров.Зінцевий, пров.ІІ Зінцевий, пров.ІІІ Зінцевий, пров.Кубанський, пров.Ломоносова, пров.Луганський, пров.Новоросійський, пров.Просвіти, пров.Пулківський, пров.Сумський, проїзд Новоросійський, проїзд Пулківський, тупик Дарвіна, тупик Луганський, тупик Новоросійський, тупик Пулківський, кооператив ’Глорія’, мікрорайон Бригантина, садівниче товариство ’Вікторія’, садівниче товариство ’Маяк’ вул.Богдана: 1–77, 79, 81, 83; вул.Гагаріна: 25–89А, 91–91А, 93/25; вул.Десантна, вул.Житомирська, вул.Західна: 1–39, 41, 43, 45; вул.Інтернаціональна, вул.Львівська, вул.Некрасова, вул.Північна, вул.Піонера Балабухи: 1–61, 65; вул.Повстання: 27, 29–65; вул.Федорова: 1А–46, 48–48А; вул.Штурманська, вул.Щорса, пров.Бердянський, пров.Джерельний, пров.Корабельний, пров.Короткий, пров.Львівський, пров.Малоштурманський, пров.Новий, пров.Піонера Балабухи, пров.Русанова, пров.Тихий, пров.Федорова, пров.Шкільний, пров.Щасливий, тупик Корабельний, Радіоцентр АМП. вул.Гагаріна: 1–6; вул.Громадянська, вул.Дзержинського, вул.Зінцева балка, вул.Матроська, вул.Нестерова, вул.Суворова, вул.Червономаяцька, вул.Якірна, просп.Луніна: 23–33; просп.Нахімова: 1, 5, 7А, 8, 11А, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 36, 38, 39/2, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56; Зінцевий спуск: 1–12, 14, 16–16Б, 18–20, 22–24, 26–26А. вул.Новоросійська, 28.
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Романюк Олександр Володимирович,1970 р.н., освіта: Вища, Тельманівська районна державна адміністрація, Голова Павлюк Андрій Дмитрович,1972 р.н., освіта: Середня спеціальна, Горновий ПАТ Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча
Політична Партія "Опозиційний блок" Махсма Степан Григорійович ,1978 р.н., освіта: Вища, Сартанська селищна рада, Голова Сартанської селищної ради Левченко Валерій Іванович ,1960 р.н., освіта: Вища, Публічне акціонерне товариство "МК "АЗОВСТАЛЬ", Директор з інжирінгу
Політична партія "Наш край" Хотлубей Юрій Юрійович,1944 р.н., освіта: Вища, Міський голова Маріупольської міської ради Іващенко Костянтин Володимирович,1963 р.н., освіта: Вища, Заступник генерального директора з загальних питань ПАТ "Азовмаш"
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Андрюхов Артем Сергійович,1991 р.н., освіта: Вища, ГУМВС України в Дніпропетровській області, міліціонер не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Ярошенко Олександр Олександрович,1965 р.н., освіта: Вища, Маріупольський міський кожвендиспансер, Головний лікар Іорк Елліна Віталіївна,1970 р.н., освіта: Відсутня, Маріупольський міський дерматовенерологічний диспансер, Лікар
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Соколов Роман Вікторович,1980 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Литвинова Оксана Євгенівна,1986 р.н., освіта: Середня спеціальна, тимчасово не працює
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Ємельянов Сергій Геннадійович,1971 р.н., освіта: Вища, Товариство з обмеженоювідповідальністю Промислова Компанія Інтер-Групп, директор не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дубовий Артем Владиславович,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмілевська Людмила Володимирівна,1957 р.н., освіта: Вища, Фізична особа - підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Куркуріна Галина Іванівна,1950 р.н., освіта: Вища, Голова комітету самоорганізації населення "Західний" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Трофимов Роман Васильович,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бородін Максим Володимирович,1978 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Зайцева Ганна Володимирівна,1971 р.н., освіта: Вища, Школа 15, вчитель
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Молодь до ВЛАДИ" Забавін Дмитро В'ячеславович,1991 р.н., освіта: Вища, Адвокатське об’єднання "Перша колегія адвокатів", Юрист не прикріплено жодного кандидата в окрузі